Vyberte stránku

Hotel Panský dům Žamberk
Masarykovo náměstí 6
564 01 Žamberk

Mobil +420 724 078 959
Telefon +420 465 612 390
panskydum@hotelzamberk.cz

 

Fakturační údaje:
Hotel Panský dům
Jiří Mencák
Masarykovo náměstí 6
56401 Žamberk

IČ : 02834499
DIČ: CZ8412123665

Bankovní spojení :
Česká spořitelna
Č.účtu : 3496968309/0800

Hodnocení od našich hostů na booking.com.

Hotel Panský dům Žamberk

Hotel Panský dům naleznete na Masarykově náměstí ve městě Žamberk, na hlavní trase Hradec Králové- Ostrava. Jedná se o malebné městečko nazývané branou Orlických hor. Hotel se svou dlouholetou historií je hlavní součástí komplexu obchodní pasáže Panský dům.

Od roku 2014 má hotel nového majitele a dle možností postupně probíhají rekonstrukce jednotlivých pokojů a inovace interiéru i vybavení.

V pasáži hotelu každoročně pořádáme vánoční trhy, kde můžete zakoupit řemeslné výrobky regionálních prodejců, zhlédnout ukázku kovářského řemesla nebo se naladit na Vánoce při zpěvu koled spolu s účinkujícími muzikanty.

Ubytování

Naše ubytovací kapacity jsou v současné době 14 pokojů o max.28 lůžkách. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC. Část pokojů je situována do samotného náměstí a nabízí tak z terasy krásný výhled na město a Orlické hory.

Cena za pobyt se vždy platí při ubytování, přímo na recepci hotelu. Platit lze hotově, nebo platební kartou.

K pobytu si lze zakoupit snídani (pokud již není zahrnuta v ceně) jejíž cena činí 100 Kč/os/den. Snídaně podáváme ve snídaňové místnosti přímo v budově hotelu formou švédského stolu (obložený talíř, zeleninový talíř, jogurty, snídaňové musli, volská oka, toasty, ovoce, na přání Vám pak můžeme připravit míchaná vajíčka nebo párky. Káva, čaj a džus jsou samozřejmostí.

Žamberk

Je ideálním místem klidu se širokým využitím volného času:

  • historické památky, stálý program
  • muzea a kina
  • rozsáhlý zámecký park v anglickém stylu
  • koupaliště s několika tobogany
  • tenisové kurty, tenisová hala a další sportoviště
  • 3D fitness centrum
  • nedaleká Pastvinská přehrada a lyžařská střediska v blízkém okolí

Okolí Žamberku a celé podhůří Orlických hor je ideálním místem pro turistiku a cyklistiku a nabízí Vám skvěle značené trasy na kolo i pro pěší. Jedním z největších lákadel oblasti je Zemská brána a Pastvinská přehrada. Místa, která nabízí klid a přírodní krásy řeky Divoké Orlice a jejích hor. To vše je umocněné historií pohraničního opevnění, kde za zmínku stojí především vojenské pevnosti Hanička a Bouda.

V zimním období je tato oblast skvělou příležitostí pro sjezdové a běžecké lyžování – Říčky v Orlických horách.

Žamberk Vám nabízí také široké kulturní vyžití a s tím spojené zážitky například z hudebního festivalu Jam Rock, který je považován za jeden z největších hudební festivalů u nás. Dále pak festival Orlická brána, Ejhle loutka, Svátky dřeva atd.

Využijte tak možnost návštěvy Žamberka a pobyt v přívětivé atmosféře Panského domu.

Akční pobytové balíčky

Připravujeme akční pobytové balíčky se psím spřežením, vyjížďky na koních, odpoledne na motokrosové motorce a mnoho dalšího.